spermdin

yine

yine

büyüdün

büyüdün

iyisin.

iyisin.

gerek yok.

20 Ocak 2012 Cuma

sevgili bılok,
şu anda canselin bılok açma projesi ve seri üretim aşaması üzerindeyiz. kendisi hayata bir adım önde başlayanlardan. hahaha. pardon.
kendisi yetenekli ve yetenekli olduğu kadar da küstah...
herşeyin altından kendi kalkabilecek sanıyor. deliler gibi bebek üretirken bir yandanda yaka ördürüyor. ama hala bir isim bulunamadı. hayattan öğreneceği çok şey var o bunların farkına varmaya hazır. ya sen...
evet bılok oldukça saçma bir girizgah sonrasında merhaba diyorum.
bugunler ve dünler bizim için çok da enterasan olmayan olaylar silsilesi içerisinde geçti. sana en son yazdığımdan bugune kadar hayatımızda ki en büyük değişiklik kedimiz macitin pirelenemsi oldu.
onun dşında yine herşey güzel yine herşey harika ve biz yine güzeliz.
 fer ödüller kazanırken kutlamasını yapan hep biz olduk. o cefasını biz sefasını sürdük. keşke fer o dinazorlu saati kaybetmemiş olsaydı da şu anda ki hesap makinalı saat istegimi onunla giderebilseydim.
do yine yekenli merakıyla yanıp tutuşurken yeni ahşap tasarım ürünlerinede yönelmişliği devam ediyor. bu arada 2 hafta önce gttiğimiz safa meyhanesinde çok güzel bir gün geçiridk. beğendiğimiz bir yer oldu çktı ki ertesi sabah galata ki kahvaltı ve gece glataya karşı içilen şarap haytlarımıza güzel günler listelerinin arasında damga vurdu.
artık sana telefonumdan yazarak görsel ekleme işlemini kolaylaştırcam.
sağol bılok.

1 görüş...:

FERibot dedi ki...

O saatin bende açtığı yara bakidir.

Yorum Gönder

Search this blog